foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 146527435
zssiedliska@gmail.com

19 maja 2023 r.  uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia spektaklu profilaktycznego „Dopalacze, ruletka życia i śmierci” przygotowanego przez Teatr Króla Profilaktyka Edukacja. Spektakl był opowieścią o osobistej tragedii młodego chłopaka, który w wyniku nieprzemyślanych decyzji, niszczy życie swoje i swoich bliskich.

Czytaj więcej...

 

         Drodzy Uczniowie i Rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły. 

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

 

Termin Akcji: do 22 maja 2023 r.

 Miejsce Akcji: przy kontenerach na odpady komunalne (dolny parking)

 

 PARTNERZY  AKCJI :

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o. 

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

 

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP

NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK

28 kwietnia 2023 r. nasza społeczność szkolna uczciła uroczystym apelem 232. rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

W dniu 9  maja 2023r. uczniowie klas czwartych i szóstej , w ramach realizacji zagadnień edukacji teatralnej, wyjechali do   Teatru  im. Ludwika Solskiego w Tarnowie na spektakl pt. „Ania z Zielonego Wzgórza”. Jest to adaptacja książki L. Maud Montgomery w reżyserii  Matyldy Baczyńskiej  pod opieką artystyczną Macieja Wojtyszki ze wspaniałą muzyką Zbigniewa Karneckiego .To wzruszająca opowieść o potrzebie miłości i akceptacji i o tym jak trudno być „obcym” dla wszystkich na świecie i o tym o ile więcej niż nam się wydaje możemy osiągnąć.

Naszym uczniom spektakl bardzo się podobał. Wszystkim dostarczył niezapomnianych emocji i wzruszeń.

26 kwietnia 2023 r. w naszej szkole w ramach obchodów Dnia Ziemi, które rozpoczęliśmy sadzeniem drzewka, odbyły się warsztaty nt: „Ochrona owadów zapylających na przykładzie pszczoły murarki ogrodowej”, które poprowadził Pan Tomasz Gawlik z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

Czytaj więcej...